Satış Sonrası Hizmet

Efem Mak İtfaiye Araçları olarak müşteri memnuniyeti ilkelerimize dayanarak müşterilerimizi ürün satışından sonrada yalnız bırakmıyoruz. Müşterilerimize, ürünlerimiz ve kullanımıyla ilgili her hangi bir sıkıntıda sadece bir telefon kadar uzağız. Ülke genelinde sürekli gezen servisimiz sayesinde müşterilerimizin sıkıntılarını daha hızlı bir şekilde giderebiliyoruz.

Ürettiğimiz her ürüne 2 yıl garanti vermekle beraber, 6 ayda bir genel bakım yapmayı taahhüt ediyoruz. Bu sayede müşterilerimiz ürünlerimizden daha uzun sürede en yüksek verimi alabiliyorlar.

Efem Mak İtfaiye Araçları olarak her yıl gerek müşteri memnuniyeti gerekse müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyebilmek için ürünlerimizin kullanılabilirliğini ölçmeye dayalı bir anket uyguluyoruz. Müşterilerimiz bu anketle ürünlerimizin hangi özelliğini yeterli bulduğunu hangi özelliğini ise yetersiz bulduğunu belirtebiliyorlar, bizde bu istatistikleri baz alarak ürünlerimize gerekli eklemeleri yaparak daha kullanabilir olmalarını sağlıyoruz.