Hakkımızda

efemmak

HAKKIMIZDA
Efem Mak olarak, araç üstü ekipman sektöründeki tecrübemizle, araç üstü ekipman pazarının en yenilikçi ve öncü oyuncusu olarak, kısa zamanda ismimizi duyurduk. 2000 m² kapalı ve 2000 m² açık çalışma alanına sahip fabrikamızda üretim teknolojilerinin son yeniliklerinin verdiği imkanlarla, CAD-CAM üretim teknikleri kullanılarak, gerekli sertifikalara sahip üretim elemanlarımız ve Mühendislerimiz ile kaliteli ürünler üretiyoruz. Üretim aşamasında Türk Standartları Enstitüsü ve Avrupa Standartları normlarına uygun bir tutum sergileyip kalite belgelerimizin gerekliliklerini yerine getiriyoruz.

2011 yılı itibariyle; Hidrolik ve Portatif Merdivenli İtfaiye Aracı’ndan, Kombine Kanal Temizleme Aracı’na kadar geniş yelpazede taşıma araçlarının tasarım, imalatları ve bu ürünleri kapsayan Gezici Yetkili Servis Hizmetleri ile ilgili konularda gelişerek yolumuza başarıyla devam etmekteyiz.

Belirtilen ana imalat konuların dışında ihtiyaçlarınıza özel tasarım gerektiren her türlü araç üstü ekipman ihtiyacı konusunda uzman teknik ekibimizin çalışmaları sonucu müşterilerimizin isteklerini karşılayacak en ekonomik ve kaliteli çözümü sunuyoruz. Kurulduğumuz tarihten bu yana firmamız; Araç Üstü Ekipman Üretimi ve Servis olarak hizmet vermektedir. Tasarım ve işlevselliğe sahip araçlarımızla müşterilerimize kusursuz bir kullanım kolaylığı sağlıyoruz. Dayanıklı, güvenilir, en zor koşullarda dahi sizi yarı yolda bırakmayan Efem Mak araçlarının kalitesini ve dayanıklılığını en zorlu koşullarda dahi hissedersiniz.

Misyonumuz; ismimizi ürünlerimizin kalite ve güvenilirliğiyle tanıtarak, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyonumuz; Dünya standartlarında üretim yaparak, ihracat yapmaktır.

BİR BAKIŞTA EFEM MAK
• % 100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ve gereksinimlerini karşılamak için her yıl müşteri memnuniyeti araştırması yaparız.
• 7/24 hizmet veren gezici servisimiz, satış sonrası hizmetler departmanı sürekli araştıran ve bilgi toplayan bir birimdir.
• 2000m² kapalı ve 2000m² açık çalışma alanına sahip fabrikamızda, en yeni üretim teknolojisini kullandığımız çalışmalarımız devam ediyor.
• 2011 yılından bu yana, büyük işlere imza atarak sesimizi tüm sektörde duyurmayı başardık.
• Ürettiğimiz her ürüne 2 yıl garanti vermekle beraber, 6 ayda bir genel bakım yapmayı taahhüt ediyoruz.
• Kurulduğumuz günden bugüne, ürettiğimiz 250’den fazla araç üstü ekipman ve 75’den fazla kuruluş referansımız olmuştur.