İtfaiye Araçları

KAHRAMAN İTFAİYECİLER YANGINDAKİ EN ÖNEMLİ ROLÜ ÜSTLENİRLER

Bu noktada itfaiyecilerin en önemli silahı ürettiğimiz araçlardır. Efem Mak itfaiyecilerin gerçekten neye ihtiyacı olduğunu anlamaya çalışır ve bu iş için en güvenli itfaiye araçlarını üretir. Bu ilkelere en büyük katkıyı sağlayacak şekilde ve çevre duyarlılığı ön planda tutularak tasarlanan araçlarımız, itfaiye ekiplerine gerekli desteği verebilecek şekilde devamlı modernize edilerek üretilmektedir.

Kullanım Alanları

  • Her türlü şehir içi ve kırsal alan yangınları
  • Endüstriyel tip yangınlar
  • Deprem, sel doğal afetler
  • Patlama, çökme gibi durumlarda
  • Arama kurtarma çalışmaları

Şehir Tipi Araçlar

sehir-ici-thumb

Şehir tipi araçlarımız, “her kahramanın bir araca ihtiyacı vardır” ilkesini benimsemiş ve itfaiyelerin yangınla mücadeledeki en önemli silahı olmak için üretilmektedir.

Merdivenli (Yükselen) İtfaiye

merdivenli

Merdivenli itfaiye araçlarımız; yükseklerde kurtarılmayı bekleyen insanların acil durum çağrısına yetişen korkusuz itfaiye ekiplerinin araçlarıdır.

Endüstriyel Araçlar

Endüstriyel itfaiye birimlerine, insanları, tesisleri ve çevreyi korumak için onların özel ihtiyaçlarına göre, Endüstriyel İtfaiye Araçlarını tasarlayıp üretmekteyiz.

Özel Araçlar

Kurtarma araçlarımız, yüksek kaliteli lazer teknolojisinin verdiği imkanlar ve Efem Mak ekibinin birikmiş deneyimlerinin birleşimi ile üretilir.