Çevre Araçları

GELECEK NESİLLER İÇİN DOĞAL BİR ÇEVRE

Çevre Araçları, içerisinde bulunduğumuz yüzyılda toplu yaşam bölgelerindeki önemini gün geçtikçe arttırmaktadır. Atık dönüşümü piramidinde rol alan, ekolojik çevreyi korumak için hizmet veren kuruluşlara, doğal çevreye saygılı bir tutum sergileyen çevre araçlarımız gerekli desteği vererek desteği sürdürübilir çözümler üretir.

Kullanım Alanları

  • Şehir tipi kanalizsayon sistemlerinin temizliği ve bakımı
  • Endüstriyel tipi kanalizsayon sistemlerinin temiziliği ve bakımı
  • Sıvı ve katı atıkların güvenli bir şekülde transferi
  • Cadde, sokak, tünel gibi şehir yollarının yüksek basınçlı yıkama sistemi ile temizliği ve tozsuzlaştırma işlemi
  • Her türlü amaçla su ikmal işlemi

Kombine Kanal Temizleme Araçları

kombine-kanal

Kombine kanal açma araçlarımız müşterilerimizin kendi istekleri doğrultusunda hazırlanan tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklerle sahip hepsi birbirinden farklı tasarım araçlardır. Çok daha verimli, hızlı, esnek ve güvenilir temizlik sağlar.

Vidanjör Araçları

vidanjor

Vidanjörlerimiz kanallar, kanalizasyon ve kanalizasyon sistemlerinden çamur ,pis su ve diğer atıkların vakum yoluyla temizlenerek kaldırılması ve bunların bertaraf edilerek taşınması için en iyi çözümü sunar.

Yüksek Basınçlı Kanal Açma Araçları

yuksek-basincli

Yüksek basınçlı kanal açma araçlarımız; kanalizasyon sistemini, kanalları ve içerisindeki borularda biriken sertleşmiş katı atıklar ile tıkanıkları açmak ve temizlemek için en ekonomik ve verimli çözümü sunar.

Su Tankerleri

su-tankerleri

Taşıyıcı aracın kapasitesine ve kullanım amacına uygun olarak değişik hacim ve opsiyonlarla çeşitlendirilmesiyle müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde üretilmektedir.

Cadde Yıkama Araçları

cadde-yikama

Cadde Yıkama Araçlarımız, Cd tipi dediğimiz, her müşterimizin ihtiyacına göre dizayn edilmi Özelleştirilmiş Tasarım modeli ile müşterilerimize sunulmaktadır.

Çöp Toplama Araçları

Çöp Kamyonlarımız S-Ref, M-Ref, L-Ref ve XL-Ref olmak üzere 3 farklı ürün seçeneği ile müşterilerimize sunulmaktadır.